Скляні фасади від компанії Aestech: як поєднати естетику з практичністю?

Скляні фасади стають дедалі популярнішими в сучасній архітектурі. Торговельні та офісні центри, багатоквартирні та приватні будівлі зі склом «у підлогу», атріуми чи будь-які інші форми — такі об’єкти дедалі частіше з’являються в наших містах. 

Але попри популярність навколо скляних фасадів існує велика кількість міфів. Сьогодні ми поговоримо про найбільш поширені з них на прикладі продукту компанії Aestech — склопакетів підвищеної міцності (СПМ).

Що таке склопакет підвищеної міцності?

Склопакет підвищеної міцності — власна розробка компанії Aestech, що входить у міжнародний холдинг TECHIIA.

До складу склопакетів може входити два чи більше скла, які зʼєднані між собою зміцнюючим композиційним контуром герметизації. Іншими словами, шари скла щільно склеюються один з одним, через що склопакет отримує додаткову жорсткість. 

Такому склопакету не потрібні стійки й ригелі на відміну від звичайного склопакета з традиційним з’єднанням шарів скла. А особливості конструкції та монтажу дозволяють створювати різноманітні форми скляних конструкцій та втілювати будь-які дизайнерські рішення для екстерʼєру та інтерʼєру. 

Міф №1: Скляні фасади — це дорого

Архітектура з використанням великої кількості скла виглядає стильно, сучасно та солідно. Через це скляні фасади сприймаються як щось дороге та недоступне. Існує думка, що використання великих склопакетів значно здорожчує вартість будівлі та ускладнює монтаж фасаду. Але якщо йдеться про склопакет підвищеної міцності, скляні фасади не здорожчують будівлю. Часто — навпаки. 

По-перше, головна перевага склопакетів підвищеної міцності — у фасадах з їх використанням не потрібні вертикальні стійки, горизонтальні ригелі та інші допоміжні металеві опори. Завдяки цьому зменшується загальний кошторис.

По-друге, зазвичай монтаж склопакетів відбувається вже на повністю зведеній будівлі. Але конструктивні особливості склопакетів підвищеної міцності Aestech дозволяють монтувати фасад уже за наявності хоча б одного поверху. Таким чином час будівництва суттєво зменшується, що дозволяє зекономити час і гроші.

Скляні фасади від компанії Aestech: як поєднати естетику з практичністю? 1

Міф №2: Скляні фасади неефективні в нашому кліматі

Насправді енергоефективність конструкцій не стільки залежить від розміру склопакетів, скільки від особливостей конструкції та матеріалів. У фасадах з використанням СПМ немає несучих алюмінієвих конструкцій, які мають високу теплопровідність.

Менше металу — менше тепловтрат. Проміжні шви заповнюють структурним герметиком і термоізолюючими ущільнювачами. Таким фасадам не страшні найхолодніші дні зими, коли температура падає до критично низьких температур.

Скляні фасади від компанії Aestech: як поєднати естетику з практичністю? 2

Міф №3: Неможливо  отримати на  великоформатному засклінні  віддзеркалювання без оптичних викривлень 

Для великоформатного скління оптимальним є склопакет підвищеної міцності. Завдяки жорсткій конструкції шари скла можна зробити тоншими, попри що вони витримують коливання внутрішнього тиску газу від перепаду температур, без помітних деформацій. Це робить віддзеркалення від фасаду чітким, а також оберігає від зайвих тепловтрат завдяки збереженню розмірів камер у склопакетах. 

Як бачимо, скляні фасади на основі склопакетів підвищеної міцності не просто не поступаються іншим типам конструкцій, а багато в чому мають перевагу.

Рекламний матеріал

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *