При проведення ремонту українці можуть потрапити на недоброчесних робочих. Існує багато способів, якими вони користуються.
OBOZREVATEL розповість про найпопулярніші схеми обману під час ремонту квартир.
Топ-6 схем обману людей при ремонті квартири
Заниження якості матеріалів: ремонтники можуть використовувати дешеві матеріали замість якісних, але дорожчих, що призводить до швидкого зношення ремонту.
Неповна оцінка робіт: ремонтники можуть недооцінити роботу, що призведе до додаткових витрат і затримок.
Приховання витрат: ремонтники можуть не повідомляти про додаткові витрати, такі як оплата за транспорт або інструменти, що призводить до непередбачуваних витрат для клієнта.
Використання некваліфікованої праці: ремонтники можуть використовувати некваліфіковану працю для зниження вартості роботи, що призводить до низької якості ремонту.
Недотримання термінів: ремонтники можуть не дотримуватися термінів, що призводить до затримок та додаткових витрат для клієнта.
Вимагання попередньої оплати: ремонтники можуть вимагати повної або часткової оплати перед початком робіт, що призводить до ризику втрати грошей клієнтом в разі невиконання ремонту.
Один із найбільш популярних – деякі виконавці можуть спеціально затягувати здачу роботи, обґрунтовуючи це нестачею матеріалів і вимагаючи доплатити за штукатурку, шпалери, клей та ін. Проте головне у вирішенні таких суперечок – кошторис, у якому вказано необхідні матеріали в остаточній кількості, та договір, де зазначено точні терміни закінчення ремонту.
При цьому якщо ви стали жертвою недобросовісних ремонтників, за відновленням справедливості рекомендується звертатися одразу до суду.