В Україні кардинально зміниться ситуація з орендою житла

В Україні зростають ціни на оренду квартир, проте вже незабаром ситуація може кардинально змінитись. Вже у жовтні вартість житла стабілізується, а “гарячий сезон” закінчиться.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це Pro Гроші розповіла експерт ринку нерухомості Вікторія Берещак. За її словами, традиційно у вересні та серпні спостерігається високий попит на ринок оренди. Це відбувається, зокрема, через велику кількість студентів, які шукають житло у великих містах.

Спрогнозувати динаміку цін складно, оскільки це залежатиме від того, що буде з електроенергією взимку. Проте, в окремих випадках у жовтні ціна може знизитись на 5-10%.

“Оренда квартир в окремих регіонах впаде десь у діапазоні 5-10% від тієї ціни, що ми маємо зараз, тому що ажіотажний попит пройде”, – прогнозує Берещак. Насамперед ситуація залежатиме від того, чи будуть тривалі відключення електроенергії.

Відключення струму може вплинути на вартість оренди квартир на останніх поверхах у будинках з електричним опаленням. Жорсткі графіки відключення загалом скоротять попит на нерухомість, що призведе до зниження цін.

До речі, через масштабні та тривалі відключення струму минулого року також змінився і попит на оренду.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *