Ваучер на ремонт: хто може претендувати

Українці з прифронтових областей можуть отримати ваучери на ремонт житла. Це допоможе їм оперативно відновити будинки та квартири, пошкоджені внаслідок російських обстрілів. На ваучери можна купувати будівельні матеріали.

9656_1716278828_navchannya-1024x1.jpeg (28.54 Kb)

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програму з ваучерної допомоги для невідкладного ремонту нерухомості проводить Міжнародна організація з міграції за підтримки Європейського Союзу.

Умови програми

Отримати ваучер на купівлю будівельних матеріалів можуть мешканці шести регіонів: Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської та Запорізької областей. Ваучер можна використати при купівлі:

OSB-плит;
піно-ізоляційних матеріалів;
ручного неелектричного інструменту (ножів, пилок, молотків тощо);
плівки, тентів, брезенту тощо;
для оплати доставки матеріалів.

Щоб отримати допомогу, потрібно зафіксувати факт пошкодження житла та звернутися до органів місцевої влади. Якщо заявку буде схвалено, подавач отримає SMS-повідомлення з подробицями програми та інструкцією з використання ваучера.

Програма триває до серпня 2024 року. Її мета: оперативна допомога людям, чиї будинки постраждали від атак.

Більше інформації про програму можна дізнатися за безкоштовним номером гарячої лінії МОМ: 0 800 215 015. Дзвінки приймають по буднях із 9:00 до 17:00.

Крім такої допомоги, в Україні діє програма єВідновлення, що дозволяє українцям отримати компенсацію за квартири та будинки, зруйновані внаслідок обстрілів. Окрім того, депутати Верховної Ради ухвалили у першому читанні законопроєкт про виплату компенсацій за знищене майно на тимчасово окупованих територіях.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *