У Києві на ринку оренди житла є варіанти вартістю до 4 тисяч

У Києві на ринку оренди житла можна знайти варіанти вартістю 4 тис. грн. За ці гроші можна проживати у невеликій квартирі, до якої до метро потрібно добиратися автобусом. Найдешевші квартири: без ремонту або у приватному секторі.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це йдеться у даних великого порталу нерухомості. Квартира за 4 тис. грн (3999 грн) площею 28 квадратів неподалік метро Теремки (10 хвилин на автобусі). Йдеться про житло без ремонту, стіни обшиті, у квартирі є кухня, спальня.

“Можна з тваринами! 10 ​​хв їхати автобусом до метро… П’ять вільних місць для паркування… Всі варіанти та пропозиції розглядаю. Розглядаю будівельно-монтажні роботи! Є Викуп!” – йдеться в оголошенні.

Квартира за 1000 грн за місяць (і ремонт) здається у Святошинському районі. Йдеться про невелику однокімнатну квартиру.

Власник квартири пропонує практично безкоштовно проживати у житлі без ремонту, техніки та меблів. При цьому мешканець повинен буде безкоштовно робити ремонт у чужому житлі, а замість оплати мешкати у квартирі.

Квартира за 3900 грн “на горищі”. Умова: мешканець не повинен курити. Заборонено куріння, у тому числі систем з електронним нагріванням тютюну. “Ну треба говорити, що ви кудись виходитимете курити”, – йдеться в оголошенні.

Житло знаходиться на 3 поверсі для однієї особи. “Приватний сектор, стоянка для авто, відео спостереження, закрита територія. У квартирі пральна машинка, холодильник, кондиціонер”, – йдеться в оголошенні.

Зазначимо, що в Україні мінімальна площа однокімнатної квартири становить 30 квадратів. Житло, площа якого не сягає 30 квадратів, є апартаментами, а не повноцінною квартирою.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *