Chrome та режим «інкогніто»: Google погодився знищити мільярди архівних записів

Chrome та режим «інкогніто»: Google погодився знищити мільярди архівних записів 02.04.2024 10:51 Укрінформ Компанія Google погодилася знищити мільярди записів зі своїх архівів, які відображали інтернет-активність користувачів у браузері Chrome під час роботи режиму "інкогніто".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

"Google погодився видалити мільярди записів, що містять особисту інформацію, зібрану від понад 136 мільйонів людей у США, які переглядають Інтернет-сайти через веббраузер Chrome", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, таким чином Google прагне домогтися мирного урегулювання судового позову, який подали до федерального суду Каліфорнії.

Виявилося, що увімкнення режиму, який нібито має гарантувати користувачу анонімність та приватність у мережі, не впливало на відстеження даних з боку Google. У позові компанію звинувачують у тому, що вона виявилася "ненадійним джерелом інформації".

Умови примирення також передбачають те, що Google упродовж п'яти років дозволятиме "інкогніто"-користувачам блокувати відстеження даних. Це відобразиться на прибутках Google, що збиратиме менше інформації, яку можна було б потім монетизувати.

Як повідомляв Укрінформ, компанії Amazon, Microsoft та Google закриють доступ до своїх хмарних сервісів для користувачів на території Росії.

Google Технології Персональні дані Google Chrome

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *