Китай вивів на навколоземну орбіту новий супутник дистанційного зондування

Китай вивів на навколоземну орбіту новий супутник дистанційного зондування Фото 03.04.2024 15:05 Укрінформ Китай у середу 3 квітня запустив у космос новий супутник дистанційного зондування Землі серії «Яоган» (Yaogan).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Xinhua.

Ракета-носій Long March-2D із супутником «Яоган-42 01» (Yaogan-42 01) стартувала з космодрому Січан у південно-західній провінції Сичуань о 06:56 за місцевим часом (1:56 за Києвом) і успішно вивела супутник на задану навколоземну орбіту.

Призначення нового космічного апарата у повідомленні не вказується, проте відомо, що супутники сімейства «Яоган» використовуються для розвідки морських і наземних ресурсів, оцінки ефективності сільського господарства, запобігання природним катастрофам і ліквідації їхніх наслідків.

Західні спеціалісти не виключають подвійного призначення цих супутників і вважають, що вони можуть використовуватись як для потреб цивільних, так і військових. Зокрема, здійснювати в інтересах армії Китаю оптичну, радіолокаційну та електронну розвідку.

Сьогоднішня місія стала 515-м польотом ракет-носіїв серії Long March.

Як повідомляв Укрінформ, компанія SpaceX здійснила у вівторок, 2 квітня, запуск у космос нової партії з 22 інтернет-супутників Starlink.

Китай Космос Супутник

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *