Він росте розкішною ліаною, усіяною розкішними квітами. Хоча клематис досить невибагливий, тим не менш, є кілька правил, дотримуючись яких ви зможете досягти яскравого та пишного цвітіння!
Перше правило — це щорічне весняне обрізання. Огляньте ліану і обріжте всі зламані, сухі пагони, що не перезимували, інформує Ukr.Media.
Наступний етап — прополювання та розпушування ґрунту. Після зими ґрунт сильно ущільнюється, а корінню необхідний кисень. Також потрібно видалити всі бур'яни.
Звичайно ж, клематису, як і іншим рослинам на ділянці, потрібне добриво, особливо навесні. Воно допоможе йому прокинутись, набратися сил для подальшого пишного, тривалого цвітіння. Клематис не любить кислий ґрунт, тому не рекомендується підгодовувати азотним добривом, якщо у вас кислий ґрунт — краще дати квітці кальцієву селітру за інструкцією. Якщо ж ґрунт нейтральний і лужний, то азотні підживлення можна використовувати (аміачна селітра).
Також добре дати клематису "вапняне молоко" — 1 склянку (200-250 мл) доломітового борошна розчинити в 10 л води. На 1 рослину — 5 л підживлення.
Клематис обов'язково потрібно обробляти та захищати від паразитів. Ефективним буде використання фундазолу та фітоверму (за інструкцією). Виконайте всі 5 рекомендацій, і клематіс скаже вам спасибі!
Джерело: ukr.media