Чим підгодувати кабачки в серпні — зростатимуть до осені

Кабачок — це один із найпопулярніших овочів, які вирощують дачники на своїх ділянках. Рослина відрізняється невибагливістю, добре плодоносить (врожай збирають навіть восени до кінця вересня) та підходить малодосвідченим городникам, інформує Ukr.Media.

Плоди кабачка можна використовувати для приготування багатьох блюд, а також для зимових заготовок. Щоб продовжити період плодоношення та зібрати з одного куща рясний урожай, культуру необхідно вчасно підгодовувати.

Деякі дачники зі стажем використовують суміш на основі молока та йоду. Її часто застосовують для обробки томатів, щоб запобігти розвитку фітофторозу — страшного грибкового захворювання, яке може занапастити весь урожай. Але, мало хто знає, що на це підживлення добре відгукуються й інші рослини, наприклад, кабачки.

Для того, щоб зробити суміш потрібно:

  • Молоко — 1 л.
  • Йод — 30 крапель.
  • Вода — 10 л.

Усі інгредієнти необхідно перемішати, а потім обприскати рослини.

Також можна використовувати у вигляді підживлення нашатирний спирт. Він позитивно впливає на розвиток рослин, допомагає протистояти хворобам та нарощувати свіжу зелену масу. Добриво готують так: змішують 10 л води з 100 мл нашатирю, потім проводять полив під корінь.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *