В інші роки частка таких некондиційних екземплярів у врожаї невелика, але часом стає помітно більшою. Проблема актуальна як для невеликих засолювальних, так і для великоплідних салатних сортів, інформує Ukr.Media.
Подібна ситуація може виникнути не тільки з маловідомими, але й вже добре знайомими на дачі томатами. Тому сподіватися виключно на сортові ознаки в цьому випадку не доводиться.
Надлишок або, навпаки, нестача будь-яких добрив у даному випадку також не відіграє особливої ролі — одні дачники люблять загодовувати тепличні томати, інші вносять підживлення мінімально. У тих та інших кількість прожилок в один рік буде суттєвою, а в іншій — незначною. Що ж лишається? Правильно, несприятливі погодні умови.
За своєю природою жорсткі білі прожилки — не що інше, як судинні пучки. По ним у м'якуш надходить вода з розчиненими у ній поживними речовинами, макро- та мікроелементами. Якщо вологи систематично не вистачає, рослина намагається компенсувати її нестачу нарощуванням більшої кількості прожилок.
Перевірте такі фактори:
Джерело: ukr.media