Ці рослини не можна тримати вдома, якщо не хочете зруйнувати особисте життя

Якщо одні рослини притягують в житло любов і щастя, інші відлякують навіть те хороше, що у вас вже є, інформує Ukr.Media.

Квітами люди почали цікавитися ще в давнину — відзначали не тільки красу, а й корисні властивості. З плином часу були відкриті згубні рослини. У зв'язку з цим з'явилася ціла мова квітів, названа флоріографією. З її допомогою можна розтлумачити значення букета, який вручив коханий чоловік. У рослин є своя енергетика, деякі з них підходять тільки для вирощування в садах або оранжереях і тримати такі в будинку вкрай небезпечно.

Які з квітів на вашому підвіконні можуть занапастити шлюб і приректи жінку на вічну самотність? Для сімейного щастя небезпечні ці види рослин.

Тамаринд

Усередині тамаринда мешкають злі духи.

Ті, хто розбирається в феншуй, обходять цю рослину стороною і всім іншим радять наслідувати їхній приклад. Вважається, що всередині тамаринда мешкають злі духи, здатні притягувати до рослини невдачі, нещасні випадки, розлуку і нелюбов. Тому індійський фінік в будинку краще не тримати, навіть якщо дуже хочеться екзотики, — ризикуєте розгубити власну енергію і інтерес до життя. А це обов'язково відіб'ється і на ваших стосунках з чоловіком.

Дифенбахія

Дифенбахія не виносить чоловічої енергії і проганяє кавалерів.

Як би дивно це не прозвучало, є особливий вид домашніх рослин, які по забобонах і езотеричним прикметам вважаються шкідниками. До таких належить дифенбахія. Її часто зараховують до рослин-мужегонів, тому як цей маленький зелений друг в горщику не виносить чоловічої енергії, всіляко намагаючись позбутися від подразника. Особливо не рекомендується тримати вдома дифенбахію самотнім дівчатам, хто мріє про велике і світле кохання.

Монстера

Монстера витягує сили з чоловіка, роблячи його дратівливим і нервовим.

Любителів побавитися екзотикою з кожним роком стає все більше, і жителі великих міст із задоволенням вирощують у себе в квартирах монстеру. Але ця тропічна ліана приносить більше шкоди, ніж користі. Хіба декор стоїть вище благополуччя вашого чоловіка? Так, монстера теж вважається рослиною-мужегоном. Екзотична ліана витягує сили з представника сильної статі, роблячи його дратівливим і нервовим. Повір'я свідчать, що монстера негативно впливає на сексуальні можливості партнера. Кавалер відчуває себе незатишно в одному будинку з цією рослиною, що неминуче призводить до розставання з жінкою.

Кала

Кали вважаються траурними квітами, що притягують скорботу.

Якщо вам подарували букет цих красивих білосніжних квітів, не поспішайте радісно нести його в будинок. Зовнішній вигляд рослин часто оманливий — за пишністю вони таять небезпеку. Мовою квітів кали — символ безсмертя і вічного життя, саме їх представники деяких народів здавна приносили на похорон. Тому ці квіти вважаються траурними, а значить, і притягують енергію певного типу. Зберігати вдома кали — залучити смуток і скорботу.

Орхідея

Орхідея вважається рослиною-вампіром.

Красу цієї квітки людство помітило давно, тому століттями доглядало за рослиною, вирощуючи в будинках і на ділянках. Але чи безпечна орхідея для господарів? Езотерики відзначають, що те, як квітка поводиться в дикій природі, обов'язково впливає на її енергетику і в домашніх умовах. А орхідеї ростуть на деревах, харчуючись їх соком. Через це її зараховують до рослин-вампірів. На ділі характер орхідей буває різний. Комусь, оселившись в затишному горщику на підвіконні, квітка подарує умиротворення. З інших же орхідея почне витягати енергію, підживлюючись. Що може спровокувати постійні скандали і сварки домочадців, навіть розрив відносин.

Сансевієрія

Сансевієрія розпалює конфлікти і в цілому притягує енергетику нескінченних сварок.

Ще цю рослину називають Тещин язик. Багато з мам і бабусь, знають, що в будинку сансевієрія розпалює конфлікти і в цілому притягує енергетику нескінченних сварок і з'ясування відносин. Є навіть окреме марновірство, що якщо "теща" зацвіте взимку, обов'язково станеться щось дуже погане. Це не дуже примхлива рослина користувалася особливою популярністю в минулі часи, але сучасні дизайнери сансевієрію в оформленні інтер'єрів намагаються не використовувати.

Сенполія

Сенполія примхлива і ревнива — не винесе конкуренцію з чоловіком і прожене його.

Або ж всім відома як фіалка. Як і орхідея, сенполія може виявитися двосічним мечем. З одного боку, ця квітка може гармонізувати життя господині, захищати її ночами від кошмарів, дарувати спокій і впевненість. З іншого — езотеричні забобони наділяють фіалку енергією місяця, а значить, непостійністю вдачі. Деякі вірять, що сенполія дуже примхлива і ревнива — як тільки господиня почне проводити час з коханим, квітка обов'язково розсварить парочку.

Гібіскус

Гібіскус часто виганяє чоловіків з дому, в якому мешкає.

Красива рослина, часто виганяє з дому, в якому живе, чоловіків. Це ще одна квітка, що конкурує з кавалерами на енергетичному рівні, витісняє їх, змушує більше не повертатися. Ще вважається, що гібіскус не можна ставити в житлових кімнатах і поруч з людьми або тваринами, тому як рослина поширює негативну енергетику. Так що спочатку подумайте гарненько, перш ніж придбати таку красиву, але шкідливу зелену сусідку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *