Досвідчені дачники завжди запасаються шишками перед походом на город — і ось чому

У досвідчених дачників завжди є щось нове, що можна дізнатися і застосувати на своїй власній ділянці. Іноді їхні методи можуть здатися дивними і незвичайними, але, незважаючи на це, результати їхньої діяльності говорять самі за себе. Нещодавно агрономи розповіли про те, що змушує досвідчених дачників приносити на свої ділянки шишки і які переваги це може принести, інформує Ukr.Media.

Використання шишок сосни як мульчувального шару може бути ідеальним вибором для багатьох культур. Основна функція цієї мульчі полягає в затримці вологи на тривалий період часу. Шишки сосни, як правило, чудово підходять для плодових дерев і ягідних чагарників. Це не єдина причина, з якої варто вирушити в сосновий ліс.

Шишки можуть бути використані як природний засіб захисту вашого городу від равликів і слимаків. Просто розкладіть шишки вздовж периметра вашої ділянки, заштовхуючи їх у ґрунт на глибину близько 5-7 сантиметрів. Таким чином, шкідники просто не зможуть проникнути на вашу дачу. Шишки сосни являють собою простий і ефективний спосіб зберегти вологу і захистити свій сад від шкідників.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *