Як побороти фітофтороз і борошнисту росу за допомогою йоду: не всі дачники знають

Йод — недороге і доступне всім дачникам підживлення, яке не тільки збільшить врожайність ваших грядок, а й захистить від більшості хвороб, позбавить від шкідників. Сьогодні ми поділимося з вами кількома рецептами, як правильно використовувати йод для удобрення і зміцнення імунітету рослин, інформує Ukr.Media.

Кілька крапель йоду здатні позбавити рослини борошнистої роси, гнилі плодової та кореневої, грибка і цвілі.

Ось як використовувати йод від фітофторозу

Фітофтороз — це небезпечне захворювання, яке здатне повністю погубити рослину. Цей грибок знищує листя, плоди рослин. Вам потрібно змішати 1 літр нежирного молока, 10 літрів води і 15 крапель йоду. Обробляйте рослини раз на 10 днів. Використовувати можна на 15 тижні, після того, як з'явилися сходи.

Йод проти шкідників

Особливо рослинам докучають личинки хруща і довгоносики. Однак, існує перевірений засіб, який надовго вижене їх з вашого городу. Розбавте у відрі води (10 літрів) 20 мл аптечного йоду. Полийте рослину — 1 літр розчину під 1 кущ. Особливо добре цей засіб працює для смородини та аґрусу.

Йод проти борошнистої роси

Борошниста роса вражає смородину, малину, аґрус, троянди та огірки. Обробіть рослини розчином йоду і врятуйте свої рослини. Розведіть у 10 літрах води 1 столову ложку рідкого або натертого мила, 1 літр нежирного молока і 10 крапель йоду. Обприскувати потрібно 1 раз на 14 днів поки захворювання повністю не зникне

Йод як добриво використовується для огірків і помідорів. Розчиніть у 5 літрах води 10 крапель йоду. Поливайте, коли з'явилися перші суцвіття. Розрахунок — 1 літр під 1 кущ рослини.

Важливе зауваження! Якщо ви ллєте під корінь це добриво — вам потрібно відступити від стебла близько 10 см. Краще прокопати лунку на цій відстані. Це потрібно для того, щоб не обпекти корінь.

Використовуйте у своєму саду йод. Це повністю натурально і безпечно.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *