Жодного бруду, тільки доглянута ділянка — найкращі ґрунтопокривники для саду

Щоб не було бур'янів та відкритої землі, можна просто посіяти газон або вистелити геотекстиль. Але набагато красивіше і яскравіше виглядатимуть багаторічники — ґрунтопокривні рослини, які прикрасять вашу ділянку! Розкажемо про найкращі квітучі багаторічники, інформує Ukr.Media.

Котовник

Росте дуже швидко. Досягає у висоту 40 см. Приваблює в садок бджіл і котів.

Ясколка

Ця біла хмара на вашій ділянці у травні-червні! Досить швидко покриває ґрунт білою, квітучою «ковдрою». Висота з квітами — до 30 см. За нею потрібно стежити, тому що ясколка відноситься до рослин-агресорів, які швидко захоплюють землю.

Енотера гарна

Ще одна агресивна, але дуже красива рослина, яка стрімко розростається, якщо її не контролювати. Однак і мета у ґрунтопокривників саме така: закрити голу землю своїми гарними квітами. Тому виділіть для цієї рослини відразу велику площу.

Живучка (Аюга)

Красива рослина як для сонячних ділянок, так і для затемнених куточків саду. З назви вже стає зрозуміло, що рослина витривала і невибаглива, приживається в різних умовах.

Флокс шилоподібний

Закриє голу землю за короткий час. Однак не у всіх сортів висока швидкість зростання. Підберіть собі той сорт багаторічника, який відповідає вашим вимогам.

Вероніка сиза

Відрізняється помірною швидкістю зростання. Дуже добре висадити її на схилі або вздовж доріжок. Виглядає декоративно і без цвітіння!

Очитки

Декоративні та невибагливі! Очитків буває дуже багато: тут є з чого вибрати. Ці багаторічники виглядають ефектно, особливо, якщо висаджені масивом.

Іберіс

Чудовий ґрунтопокривник із низькою швидкістю зростання. Невибагливий, компактний багаторічник, який легко розмножити.

Обрієта

Легкий у догляді багаторічник, який росте досить повільно, а значить, його зростання легко контролювати. Дуже гарний та яскравий!

Вероніка вірменська

Ще одна ґрунтопокривна рослина з невисокою швидкістю росту. Вероніка вірменська додасть яскравих барв у ваш сад!

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *