Кілька способів допомогти грошовому дереву залучити багатство у дім

До рослин, що активізують енергію успіху і благополуччя, належить грошове дерево. Але мало просто поставити горщик з ним на підвіконня. Для того, щоб рослина "працювала", повинен відбуватися енергообмін, тому потрібно виконати кілька взаємодій з деревом, інформує Ukr.Media.

Листя полюбляє рахунок

Товстянкою рослина називається за товсте соковите листя, а грошовим деревом її охрестили за його форму, що нагадує монети. Якщо квітка посаджена як символ благополуччя, варто ставитися до листочків саме як до грошей, що ростуть на дереві.

Одна з найвідоміших приказок про гроші говорить: "гроші полюбляють рахунок", тому періодично перераховуйте листя, погладжуйте його, протирайте вологою серветкою і окроплюйте під час поливу.

Помічайте і радійте появі кожного нового листочка, вчасно видаляйте той, який зіпсований. Відмерле листя не повинне знаходитися ані на дереві, ані у горщику.

Як відомо, товстянка належить до сукулентів, а це означає, що взимку її поливають рідко, 1 або 2 рази на місяць. Спробуйте зимовий полив приурочити до періоду зростаючої фази місяця, а поливаючи дерево, вимовляйте: "Як місяць росте, так ростуть мої доходи". І завжди дякуйте товстянці за кожен новий листочок.

Прохання

Давно помічено, що кімнатні квіти, яким приділяється увага і з якими розмовляють, розвиваються краще і квітнуть більш гарно, ніж ті, для яких лише беземоційно виконуються необхідні процедури.

Розмовляйте з грошовим деревом, звертайтеся з проханнями, розповідайте йому, на що витратите гроші. За необхідності це можна робити у будь-який день, але найпродуктивнішим днем вважається середа у період зростаючого місяця. Це найбільш енергетично активний день. Втім, будь-яке середовище підходить для вербального спілкування з живим талісманом.

Червоний колір

Посилити енергетику грошового дерева можна, прикрасивши його червоною стрічкою або поставивши горщик на червону серветку. Червоний колір пов'язаний з рухом, розвитком, тому товстянку часто висаджують у ємність червоного кольору.

Зростання і цілеспрямованість, які асоціюються з червоним кольором, передаються і рослині, і власнику. Додайте до цього грошові афірмації, що промовляються вголос під час поливу.

Монети біля дерева

Ритуалів, що здійснюються з монетами біля товстянки, чимало. Вибирайте той, до якого лежить душа і виконуйте його з позитивним настроєм, тоді ритуал спрацює. Найпростіше — повісити на гілки деревця червону нитку або стрічку з прив'язаною монетою.

Деякі люди прив'язують купюри, іноді ті, що більш дорогі. Номінал може бути будь-який, але нехай це будуть гроші тієї країни, у якій живе грошове дерево саме зараз.

Під час отримання грошей викладіть кілька монет стопочкою поруч з горщиком, на знак подяки і для подальшого зростання прибутку. Можна одну або дві купюри покласти під серветку, на якій стоїть квітка. А ще під час посадки добре закопати монету прямо у землю.

Грамотний догляд

Доглядати за товстянкою неважко: своєчасний полив, підживлення і трохи уваги зроблять деревце гарним, а виконання нескладних ритуалів перетворить його на справжній живий талісман.

Не ставте грошове дерево поруч з працюючою технікою: це перешкоджає потокам фінансової енергії. Дія обігрівальних приладів заважає рослині виконувати свої магічні функції.

Південний схід

Сектором багатства, згідно з феншуєм, у домівці вважається південно-східна сторона. Розташуйте квітку саме там. Правильно організуйте територію, на якій розташували горщик, активізувавши тим самим енергію на процвітання і благополуччя.

Але не забувайте, що сукуленти полюбляють сонячне світло: не ставте дерево занадто далеко від вікна.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *