Коли сіяти підзимовий кріп, щоб виріс пишним і міцним

Багато дачників викладаються на повну котушку, доглядаючи за своєю територією: наводять лад, підгодовують ті чи інші рослини і сподіваються на багатий урожай. Якщо ви раніше думали, що звичайна зелень не потребує особливого догляду, то ви помилялися. Підзимовий кріп може бути примхливим, якщо з ним неправильно поводитися, інформує Ukr.Media.

Агрономи розповіли, коли потрібно садити підзимовий кріп, щоб він виріс міцним і пишним на заздрість усім сусідам. Експерти звернули увагу на те, що не варто поспішати з цією справою. Зараз потрібно скопати землю, поки не настали морози.

Щоб свіжа зелень кропу з'явилася на вашому столі як можна раніше, насіння висівають під зиму. Для цього грядку готують з осені, заправляючи мінеральними і органічними добривами. Перш ніж земля промерзне, здійснюють посів кропу, збільшуючи при цьому норму висіву на 25%, а глибину загортання насіння — на півтора сантиметра. Грядку прикривають мульчею для захисту від утворення кірки, яка буде перешкоджати появі сходів. Ущільнювати ґрунт при підзимовому посіві кропу не потрібно.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *