Коли та як правильно посадити грошове дерево, щоб в будинку завжди був достаток

"Грошове дерево", або красула по-науковому, невибаглива рослина, яка не вимагає особливого догляду. Листя рослини нагадує форму монеток, тому має назву грошове. Воно приносить в будинок достаток, благополуччя і любов. Для залучення багатства мало просто принести в будинок рослину. Дуже важливо самому виростити дерево і правильно за ним доглядати, дотримуючись особливих правил, інформує Ukr.Media.

Куди посадити

Грошове дерево служить талісманом, що активізує зону благополуччя. Щоб дерево приваблювало в будинок гроші, необхідна його правильна посадка. Дерево не вимагає частої пересадки, досить пересаджувати його один раз в два роки.

Горщик повинен бути низький і широкий і краще червоного, золотого, зеленого або чорного кольору. Для маленького дерева підійде горщик об'ємом 12-15 см заввишки і 8-12 см шириною. У міру зростання його треба буде пересаджувати в відповідний за розміром. Матеріал горщика може бути глиняним або пластиковим, на ваш вибір. Піддон повинен бути з отворами, щоб вода в ґрунті не застоювалася. На дно обов'язково кладуть монети. Кількість монеток має бути парною.

Як посадити

Для залучення енергії багатства грошове дерево необхідно купувати не дорослим, а виростити його самому. Паросток необхідно взяти, а краще «вкрасти» у володаря рослини з хорошим фінансовим добробутом. І особисто самому посадити у себе вдома. Вибирайте найбільше і товсте стебло.

Паросток необхідно укоренити у воді або посадити відразу в землю на глибину 5 см. Через два, три тижні рослина почне проростати.

Садити дерево необхідно навесні, на зростаючий Місяць, щоб і достаток в будинку ріс. Сприятливий день для посадки — це середа. На дно кладуть монетки, потім дренаж не менше двох сантиметрів і підготовлену спеціальну землю для сукулентів.

При викладанні монеток в землю необхідно промовляти:

"Нехай в будинку деревце росте, мені багато грошей принесе. Монетку вкрию в землицю сиру, в будинок принесу зарплату велику. Багаті люди подарують щедроти, в грошах не відчую більше турботи. Хай буде так велено! Та тричі виконано! На ключ замкнено! Амінь. Амінь. Амінь".

Дерево не любить прямих сонячних променів, тому краще йому буде на підвіконні з південно-східного боку, в секторі багатства по фен-шуй.

Згідно зі старими звичаями залучення багатства під час посадки потрібно тричі вимовляти афірмації (змову):

"Я залучаю прибуток, я стаю багатим, мої доходи ростуть".

Під час пересадки вже дорослої рослини слід взяти тару трохи більшого розміру. Видалити підгнилі корінці, на третину заповнити дренажем і разом із земляною грудкою пересадити в нову. Не поливати рослину добу для підсихання землі і поставити подалі від сонячних променів.

За правилами посадки філософії фен-шуй слід:

  • покласти на дно горщика від шести до восьми монеток гербом вгору;
  • полив проводити в середу;
  • поливати водою, настояною з монетами;
  • прикрашати грошове дерево монетками і червоними нитками для посилення енергії;
  • садити в горщик певного кольору;
  • ставити квітку на вікні з південно-східного боку.

Як доглядати

Догляд за грошовим деревом не складний. Рослина родом з Південної Африки і відноситься до розряду сукулентних. Дерево не любить надмірний полив, тому краще його обприскувати і протирати вологою серветкою. Вона світлолюбна, але від прямих сонячних променів може отримати опік листя.

Поливати влітку слід в міру, а взимку взагалі обмежити до одного, двох разів на місяць. Підживлювати треба навесні і восени, один раз на місяць, в період інтенсивного росту підгодувати спеціальними добривами. Для поливу береться вода три дні настояна на монетках, сріблі або золоті, але не прикрасах.

Поливаючи грошове дерево, для залучення фінансів, слід промовляти:

"Тобі рости, а мені в багатстві цвісти. Амінь."

Щоб проявити магічні якості дерева, треба доглядати за рослиною з любов'ю і турботою, розмовляти з нею і приділяти багато часу.

Для посилення залучення капіталу біля рослини можна поставити статуетку дракона, сови, фігурки фен-шуй, китайські ліхтарики, які будуть охороняти ваш достаток. Розташовувати поруч з деревом не можна будь-які джерела води, фонтани, картини з водоспадами і кактуси. Також грошове дерево не любить коли його турбують.

При правильному догляді деревце буде завжди зеленим і може навіть зацвісти біло-рожевими квіточками (через 15-20 років), але це велика рідкість. За зовнішнім виглядом можна судити про правильний догляд, якщо рослина пишна з «жирним» листям, швидко росте — то і стабільний фінансовий достаток не змусить себе чекати. Якщо ж грошове дерево не росте і виглядає погано, то прибутку чекати не варто.

Якщо ж грошове дерево добре прижилося у вашому домі, то воно обов'язково принесе вам довгоочікувану фінансову стабільність і благополуччя.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *