Кімнатний кактус — не така вже проста рослина, як може здатися на перший погляд. З ним пов'язана велика кількість прикмет і забобонів. Кажуть, що він володіє двоїстою енергетикою. Колючки несуть в собі негатив, а волога всередині кактуса — позитив. Але як все це може вплинути на атмосферу у квартирі і де ні за яких обставин не варто ставити кімнатний кактус?
Кактус кімнатний
Вважається, що чим більше колючки у кактуса, тим агресивніше його енергетика. Найгірше рослина впливає на тихих і нерішучих людей. Так що завзятим інтровертам, які далекі від соціуму, краще не тримати у квартирі кактуси, інформує Ukr.Media.
Водночас по натурі впевненим лідерам ця рослина може, навпаки, допомогти. Іншими словами, завдяки двоїстій енергетиці кактус здатний подвоювати позитивне і негативне залежно від того, яких рис в господаря більше.
У кімнатного кактуса є позитивні характеристики. По-перше, він служить своєрідним щитом, що відображає погану енергетику. Недарма кажуть, що жоден злодюжка не залізе в будинок, в якому знаходяться кактуси.
По-друге, він здатний вбирати весь негатив, що приходить в будинок або виникає в ньому. Наприклад, якщо у квартирі часто сваряться, рослина може переймати на себе агресію і образи. Крім того, кактус покращує концентрацію уваги і розумову діяльність. Тому її так часто ставлять біля робочого столу і в офісах.
Де можна тримати кімнатний кактус
Не варто боятися кактусів. Тримати їх у себе вдома — це безпечно і навіть корисно. Головне — вибрати правильну (бажано молоду) рослину і місце для її проживання. Наприклад, якщо ви ще ніколи не купували кімнатний кактус, вибирайте зеленого друга з маленькими колючками.
Кращі місця для кактуса — це кухня, підвіконня, робочий або комп'ютерний стіл, а також передпокій. Якщо ви хочете поставити рослину на виході з квартири, переконайся, що вона буде отримувати достатню кількість світла.
Фахівці не радять поселяти кактус в спальні, дитячій кімнаті і вітальні. Попри свої позитивні якості, в цих приміщеннях кактус здатний впливати на людину негативно. Наприклад, рослина, що стоїть біля ліжка, порушує сон і викликає головні болі.
У дитячій діти можуть банально поранитися об гострі колючки рослини. Крім того, вони не зможуть гідно оцінити його важливість. Кактус може розвинути в дитині агресію і інші негативні якості. А в кімнаті для відпочинку кактус просто завадить людині як слід розслабитися.
Забобони, пов'язані з кактусом
Вважається, що кімнатний кактус захищає свого господаря від потойбічних сил і зла. Однак це можливо тільки в тому разі, якщо людина щиро вірить в силу своєї рослини і ретельно за нею стежить. Кактусу потрібна любов і турбота свого господаря.
Буває також, що кактус просто не приймає свого господаря. Визначити це дуже просто: якщо у вас погіршується самопочуття, коли ви знаходитеся в одній кімнаті з рослиною, значить від неї потрібно позбутися. А якщо ви слідуєте китайському вченню феншуй, тоді кактус краще зовсім не заводити.
До речі, деякі люди роблять з кактуса обереги. Для цього достатньо зібрати кілька колючок рослини і помістити їх в маленьку скляну баночку, з якої можна зробити кулон. Також колючки закопують в землі біля будинку, щоб вони захищали житло від будь-якого негативу.
Прикмета
У народі кажуть, що незаміжнім жінкам не варто тримати вдома кактус. Голки рослини завадять відшукати свою другу половинку. Більш того, вважається, що чоловіки в принципі не уживаються з кактусами на одній території.
Якщо ваш кактус розцвів, це відмінна прикмета. Значить, зовсім скоро удача посміхнеться вам. Також це знак, що не за горами бажане весілля або довгоочікувана вагітність. А ось якщо кактус вже давно живе в одній з ваших кімнат і жодного разу не цвів, це означає, що приміщення просякнуте негативною енергетикою.
Кактус можна приймати в подарунок, але лише у тому разі, якщо він цвіте.
Якщо ви хочете поселити кактус на робочому столі, тут теж є свої нюанси.
Поставивши рослину праворуч від себе, ви приманите натхнення і сили для роботи. Поставивши кактус зліва, ви почнете погано себе почувати і притягувати негатив. Рослина, що стоїть посередині столу, буде відволікати і заважати розумовому процесу.
Джерело: ukr.media