Лохина сорту Дюк показала на Київщині вищий, ніж очікувалося, урожай під укриттям — КУРКУЛЬ

” data-title=”Урожайність лохини Дюк під тунелями перевищила очікування агропідприємства з Київщини” data-url=”https://kurkul.com/news/41753-vrojaynist-lohini-dyuk-u-tunelyah-perevischila-ochikuvannya-gospodarstva-z-kiyivschini”> Урожайність лохини Дюк під тунелями перевищила очікування агропідприємства з Київщини 26 липня 2026 2866 0

Лохина сорту Дюк

«Фруктовий сад АТ»Лохина сорту Дюк

Лохина сорту Дюк, вирощена в умовах тунельного укриття, цього сезону продемонструвала врожайність, що перевищила 2 кг з одного куща. Цю інформацію надала співзасновниця агропідприємства «Фруктовий сад АТ» Анна Домбровська.

За її відомостями, лохина, що вирощується в горщиках під тунелями, цього року принесла більше ніж 2 кг ягід із куща, перевершивши прогнози власників господарства, розташованого на Київщині.

Анна Домбровська зазначила, що через надзвичайно холодні весняні ночі та дні, коли відбувалося цвітіння, процес плодоношення ягід у закритому ґрунті затягнувся, що призвело до уповільнення розвитку рослин.

Цьогорічний сезон збору врожаю лохини в тунелях стартував 8 червня, що на 3 дні пізніше порівняно з минулим роком, і завершився на 7 днів пізніше.

Водночас, методика вирощування під тунелями підтвердила свою результативність, оскільки під час першого збору в полі, в умовах закритого ґрунту, якраз закінчувався останній етап збирання врожаю.

«Щодо урожайності лохини: ми очікували цього року отримати 2 кг із куща, але зібрали трохи більше. Отже, ми задоволені отриманим результатом. Ми продовжимо протягом кількох років спостерігати та вивчати технологію вирощування лохини під тунелями», — підсумувала Анна Домбровська.

Прохолодна весна також справила вплив на лохину, що зростає у відкритому ґрунті, тому початок збору ягід із відкритого ґрунту затримався на тиждень.

Нагадаємо, цього року розсадник отримав сертифікацію GlobalG.A.P. — міжнародний стандарт якості у сфері вирощування лохини. 

Ще більше фермерського життя у твоєму смартфоні

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2026 р.

#ягідництво#лохина#Київська область

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *