Надійні способи зберігання яблук аж до весни

Фахівці сільського господарства розповіли, як зберегти яблука осінніх та зимових сортів свіжими аж до весни, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, найлегше зберігати яблука у щільних поліетиленових пакетах, у які необхідно укладати по 1,5-2 кг плодів.

При цьому важливо після завершення процесу фасування дати врожаю полежати при кімнатній температурі у відкритих кульках 2-3 дні.

Потім пакети потрібно щільно обжати, міцно зав'язати капроновою ниткою і помістити в льох так, щоб вони не торкалися один одного.

Через 20-30 днів у них утворюється особливе газове середовище, яке оберігає плоди від псування.

Також для зберігання яблук можна використовувати ящики без щілин, на дно яких необхідно насипати шар сухого піску завтовшки 3-5 см. Після цього укласти фрукти на певній відстані один від одного і пересипати їх піском. Можна зверху покласти ще шар яблук та шар піску.

Важливо зберігати такі ящики у льоху.

Крім того, допомогти зберегти свіжість урожаю може природний мінерал вермикуліт. Для цього його необхідно просочити розчином оцтової кислоти в концентрації 15-23% і засипати в ящик разом з яблуками. Поступово кислота випаровуватиметься з гранул і знезаражуватиме довкілля.

На 100 кг плодів потрібно лише 2-3 кг мінералу.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *