Ось що буде, якщо залишити опалі яблука під деревом: проблем не минути

Досвідчені садівники звертають увагу на важливість видалення опалих з яблуні плодів із кількох причин. По-перше, падіння яблук може негативно позначитися на стані газону і декоративного покриття. По-друге, гниття фруктів є сприятливим середовищем для розвитку грибкових інфекцій, які можуть заражати і сусідні рослини, інформує Ukr.Media.

Особливу увагу слід приділити боротьбі з паршею на яблунях, оскільки це дуже небезпечне захворювання. Крім того, поява падалиці може свідчити про проблеми з деревом. Якщо яблука, що впали, вже заражені грибками, їх не видалення може тільки сприяти подальшому поширенню інфекції.

Гнилі плоди в саду можуть приваблювати настирливих комах, до їхнього списку входять мухи, бджоли та оси, що може стати джерелом незручностей. У зв'язку з цим, за наявності падалиці слід вжити заходів для підтримки гігієни та уникнення неприємних сюрпризів. Акуратний збір і видалення гнилих плодів допоможе уникнути залучення настирливих комах і зберегти ідеальні умови в саду.

Ба більше, подібні заходи допоможуть зберегти охайність і естетику в навколишньому середовищі, надаючи саду доглянутого і приємного вигляду. Тому не варто забувати про важливість систематичного і регулярного збору гнилих плодів, щоб уникнути можливих незручностей і забезпечити гармонію в садовому просторі.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *