Перестаньте викидати фісташкову шкаралупу: геніальні ідеї використання її в побуті

Виявляється, смачні горіхи варто купувати не тільки заради задоволення "смакових рецепторів". Річ у тім, що шкаралупа може стати прекрасним ресурсом для різноманітних справ. На все фантазія господині або всезнаючий Інтернет, де можна знайти кілька цікавих ідей, інформує Ukr.Media.

При цьому зовсім необов'язково купувати конкретно фісташки, щоб використовувати шкаралупу з користю. Цілком імовірно, що на маркетплейсах можна знайти мішечок або два необхідного матеріалу. Але в цьому немає жодного сенсу, адже купівля делікатесу служить одразу кільком цілям.

Після трапези шкаралупу можна відправити на дачу. Вона стане ідеальним варіантом мульчі. Висипте харчові відходи в потрібному місці, тоді надокучливі бур'яни вас більше не потурбують. Якщо здається, що шкаралупи не вистачить, то використовуйте її в іншому місці.

Наприклад, тверда оболонка ідеально підійде для рукоділля. Зокрема, для дитячих виробів, які зараз як ніколи актуальні. Восени стартує багато конкурсів, присвячених дарам природи.

З іншого боку, шкаралупу можна використовувати як дренаж для кімнатних рослин. Покладіть невелику кількість на дно горщика, тоді коріння гнити не буде. При цьому у вас вийде заощадити на купівлі необхідного матеріалу.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *