Посадіть ці рослини на садовій ділянці, і миші зникнуть назавжди

Все пробували, а миші ніяк не йдуть? Ми маємо вихід! У цій статті представлені рослини, які допоможуть усунути гризунів із вашої ділянки, інформує Ukr.Media.

Нарциси

Допомагають позбутися щурів та мишей не самі квіти, а їх викопані цибулини. Щоб захистити свій урожай від гризунів, потрібно розподілити цибулини по всій площі грядок. А для кращого ефекту буде не зайвим додати стебла коріандру і потім накрити мульчею. Даний спосіб допоможе зберегти не лише овочеві культури, а й квіткові, наприклад, тюльпани.

Бузина

Бузина — це відомий народний засіб проти мишей. Гризуни не переносять неприємного запаху, який виділяє бузина. Щоб захистити багаторічні квіти та рослини, можна в покривний матеріал додати кілька гілочок бузини. Також бузина відлякує шкідливих комах. Візьміть це на замітку!

Ромашка аптечна

Ромашка — чудовий відлякувач для гризунів. Для того щоб позбавитися щурів і мишей, потрібно головки ромашки розсипати на підлогу в будинку, поряд з мишачими норами. А для збереження овочів та інших продуктів необхідно розкидати пучки ромашки.

Буркун білий

Рослина має незвичайний запашний запах — кумарин. Щоб зберегти врожай у цілісності та безпеці, необхідно посадити поруч із грядками цю рослину. І тоді точно миші та гризуни не робитимуть замах на ваші овочі.

Коріандр посівний

Коріандр (кінза) — це чудовий помічник у боротьбі проти мишей. Сіють кінзу зазвичай у місцях, які найбільше піддаються щурячим та мишачим атакам. Можна також обв'язувати стовбури дерев або розкидати насіння біля мишачих нір.

Лісова та перцева м'ята

М'ята має безліч корисних властивостей, які знають навіть діти. Посадіть навколо будинку м'яту, і гризуни випаруються самі собою. Також м'ята чудово бореться з домашніми мурахами, комарами та міллю. Відмінний засіб!

Полин

Гризуни ненавидять полин через його гірко-терпкий аромат. Цю рослину потрібно посадити по периметру дачної ділянки, щоб захистити свій урожай. Також полином оперізують на зиму стволи яблуні, щоб миші не завдали шкоди корі дерев.

Миші та щури — це часті гості заміських будинків та дач. Вони є шкідниками як плодових культур, так і магазинних продуктів. Не кожному вдається впоратися і прогнати гризунів. Але тепер ви знаєте невеликі маленькі хитрощі, які допоможуть вам у боротьбі з мишами та пацюками.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *