Сансевієрія або тещин язик: прикмети і чи можна вирощувати квітку в будинку

Якщо ви захотіли придбати собі тещин язик (квітка) – прикмети допоможуть вам краще зрозуміти, що з себе представляє ця рослина. Велика частина повір'їв звичайно ж пов'язана з назвою квітки, але до деяких з них все-таки варто прислухатися, інформує Ukr.Media.

Тещин язик – прикмети і символіка назви

З давніх пір до нашого часу дійшло безліч забобонів, пов'язаних з різними рослинами. Так, ми можемо дізнатися, які рослини краще тримати вдома, які витягують енергетику, а які, навпаки, допомагають людині ставати сильнішими.

Рослина щучий хвіст має дуже багато назв. Деякі з них були складені народом, а от наукова назва рослини – сансевієрія. Її також називають індійським мечем, зміїною шкірою, мовою диявола і тещиним язиком, що послужило появі негативної прикмети про цю рослину.

Все через те, що листя кімнатної квітки дуже схоже на довгі язики. А як відомо, теща – це далеко не найприємніший персонаж в сім'ї і її злий довгий язик нерідко заважає молодим жити тихо і мирно. Зазвичай вона не любить зятя, постійно міркує про те, що донька могла б знайти пару в чоловіки краще.

Звичайно, далеко не всі дівчата погодяться з цим, але подібна думка все-таки існує. Не виключено, що нині популярне звання «Тещин язик» було віддано рослині виключно в жарт. Але з часом ця назва прижилася.

Але що ще пов'язує рослину і тещу? У наш час дуже багато людей вірять, що квітка притягує сварки, лайки, плітки, чутки, розбрат. Згідно з однією з прикмет, якщо в будинку знаходиться сансевієрія, то спокою в родині не буде і дуже скоро шлюб розпадеться.

Тим не менше багато біоенергетиків абсолютно не згодні з такою прикметою. Вони запевняють, що ефект від квітки аналогічний рослині «Жіноче щастя» (спатіфіллум). Якщо така квітка буде знаходитися в приміщенні, то погана енергетика нарешті піде з нього, родичі нарешті перестануть з'ясовувати стосунки, а в сім'ю повернеться гармонія, любов і розуміння.

Щучий хвіст – повір'я про енергетику

Напевно кожен знає, що дуже важливо підтримувати нормальний енергетичний баланс у приміщенні, де ви проживаєте. Якщо цього не робити, у будинок буде притягатися негативна енергетика, в ньому не буде комфортно і спокійно.

Крім цього навряд чи у мешканців залишиться бажання приходити в приміщення, де панує хаос і негатив. Тому, якщо ви зумієте правильно підібрати кімнатні рослини, то позбавитеся від домашніх негараздів і сварок.

Насправді, Тещин язик – це чудовий вихованець. Рослина дуже невибаглива, може пристосовуватися до різного клімату. Як і багато інших рослин-вампірів, щучий хвіст живиться дійсно енергією.

Однак, його особливість в тому, що він поглинає негативну енергію, важку і непотрібну. Квітка буквально пожирає поганий настрій господарів, злість і агресію. Завдяки цьому люди, які проживають в будинку, стають більш доброзичливими, товариськими, поблажливим один до одного. Екстрасенси вірять, що основною цінністю рослини як раз є її довгі листи, які всмоктують негатив і випромінюють позитивну енергію.

Дивно, але з допомогою сансевіеріі ви навіть можете позбутися від своїх ворогів. Подумайте, де найбільше вас дістають недоброзичливці? Може бути у вас проблеми з співробітниками чи до вас в гості регулярно навідується якась скандальна знайома? В такому разі на своєму робочому місці або в передпокої поставте цю квітку.

Щучий хвіст популярний завдяки своїй здатності відганяти недоброзичливців. Він буде заважати людям, які будуть намагатися зробити вам щось погане. Будьте впевнені, що незабаром такі недоброзичливці перестануть вас турбувати і ви нарешті зможете спокійно займатися своїми справами.

До чого цвіте квітка сансевієрія

Вельми популярне питання – до чого може цвісти ця незвичайна рослина? Дати однозначну відповідь неможливо, так як все залежить від того, в який час це відбулося. Люди переконані, що цвітіння тещиного язика в невідповідний час (коли це ніяк не могло трапиться) – поганий знак.

Наприклад, цвітіння взимку говорить про те, що в недалекому майбутньому ви зіткнетеся з дуже великою проблемою, не виключено колосальний конфлікт, який значно змінить ваше життя.

Причому конфліктна ситуація можлива як на роботі, так і в сім'ї. Згідно прикметі, причиною конфлікту буде безмірне бажання якого-небудь опікати (інших співробітників або членів сім'ї).

Якщо вірити прикметі, якщо кімнатна квітка зацвіла не взимку, це дуже хороший знак. Все через те, що статися це може лише в тому випадку, якщо рослині добре, якщо вона відчуває, що навколо сприятлива атмосфера, хороші люди, благодать і щастя.

Як виявилося, рослина тещин язик не така жахлива, як здається на перший погляд. Тому, якщо ви будете добре за нею доглядати, квітка допоможе вам змінити життя в кращу сторону.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *