Спатифілум на очах покриється квітами: додайте цю копійчану спецію в ґрунт

Зазвичай, спатифілум добре приживається у квартирі і не потребує особливого догляду. Однак, після покупки квітучої рослини можна зіткнуться з однією суттєвою та неприємною проблемою, інформує Ukr.Media.

Спатифілум скидає квіти і при цьому не поспішає випускати нові квітконоси. Так відбувається через те, що при передпродажній підготовці кожну рослину підгодовують ударними дозами добрив, які стимулюють буйне цвітіння.

Коли поживні речовини закінчуються, то рослина відцвітає, але на нові бутони в неї бракує сил. Тому дуже важливо внести необхідні підгодівлі. Але їх зовсім не обов'язково купувати в садових магазинах, адже можна спробувати скористатися народними методами.

Квітникарі зі стажем рекомендують використовувати одну дуже відому спецію — мелену корицю. У тих, хто захоплюється випічкою булочок і пирогів, цю кулінарну добавку завжди можна знайти на кухні. Для приготування живильного розчину необхідно розмішати 1 ч. л. кориці 1 л. води, а потім полити спатифілум під корінь.

Поживну суміш потрібно вносити курсом, поливаючи рослину 1 раз на тиждень протягом місяця. Якщо дотримуватись режиму поливу і вчасно використовувати підживлення, то через деякий час спатифілум знову покриється квітами.

Слід нагадати, що у квітки існує народна назва — "Жіноче щастя". Вважається, що рослина допомагає дівчатам і жінкам знайти сімейне щастя. Якщо ви самотні і мрієте про хорошого чоловіка, то спробуйте поставити в спальні квітучий спатифілум.

Також, за народними повір'ями, квітка продовжує допомагати жінкам і після того, як вони знайшли другу половинку. Ті пари, які довгий час не можуть обзавестися потомством, можуть спробувати чарівну силу спатифілума, який сприяє набуттю материнського щастя. При цьому, не можна покладатися тільки на рослину, необхідно обов'язково пройти консультацію у фахівця.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *