Заборонена четвірка підживлень, якими не можна підживлювати орхідею

Як відомо, примхлива орхідея вимагає належного догляду. Тільки в цьому випадку її бутони зможуть пишно цвісти, і вона радуватиме свого власника незвичайною красою. Безумовно, для буйного цвітіння такої рослини варто використовувати спеціальні добрива. Адже деякі підгодівлі можуть замість користі завдати шкоди цій норовливій квітці. Тож чим не можна підживлювати орхідею, щоб їй не нашкодити?

Ви побачили опалі бутони, а сама рослина виглядає слабкою? Одна з можливих причин такого стану вашої орхідеї — неправильно підібране підживлення. Спробуймо в цьому розібратися більш детально, інформує Ukr.Media.

Перекис водню

Садівники з невеликим досвідом вважають, що розчин перекису та води — відмінний стимулятор росту для орхідеї. І це дуже поширена помилка! На думку фахівців, така рідина не здатна принести користь рослині. Від використання такого розчину можна побачити лише негативні наслідки.

Трав'яний настій

Під час приготування настою з трав вам не вдасться розрахувати точні пропорції корисних мікроелементів, які будуть у підживленні. Оскільки орхідея досить примхлива, її реакція на подібне добриво невідома.

Підживлення для інших домашніх квітів

Такі засоби — це не найкращий варіант для орхідеї. Причина знову полягає в концентрації речовин, яка часто значно вища, ніж цього вимагає така рослина. Навіть якщо ви прочитали, що підживлення універсальне, його краще не використовувати як добриво для орхідеї.

Зола

Деякі стверджують, що присипати золою орхідею — приголомшлива ідея. Поспішаємо багатьох розчарувати, адже це робити категорично не можна. Річ у тім, що в субстрат для орхідей входить не традиційний ґрунт, а кора, керамзит та деревне вугілля. Тому золу заборонено використовувати для такої рослини, оскільки це може занапастити її.

Відповідне добриво для орхідеї

Так що ж краще використовувати як підживлення для цієї квітки? Рекомендуємо довіряти вирішення подібного питання фахівцям. Виберіть спеціальне рідке добриво для орхідей. Азот, фосфор і калій, що входять до його складу, сприяють здоровому розвитку квітки.

У догляді за норовливою орхідеєю найкраще відмовитися від експериментів, тому що ви ризикуєте здоров'ям квітки. Якщо у вас немає бажання побачити опалі бутони, використовуйте спеціальне добриво для такої рослини.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *