Бізнес готовий збудувати близько 1 ГВт генерації – Кудрицький

Бізнес готовий збудувати близько 1 ГВт генерації – Кудрицький 11.06.2024 13:42 Укрінформ За оцінкою НЕК «Укренерго», бізнес готовий збудувати близько 1 ГВт генерації.

Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Він зазначив, що у Берліні напередодні Конференції з відновлення відбулася зустріч представників Укренерго, Green Deal Ukraine, Ukraine Facility Platform та приватних компаній, які вже зараз будують нові електростанції.

«На заході були представлені проєкти загальною вартістю не менше 500-700 млн доларів. За нашими оцінками, приватний бізнес вже готовий розвивати проєкти з будівництва генерації обсягом близько 1 ГВт. І це тільки початок», – написав Кудрицький.

Він повідомив, що обговорювалися конкретні проєкти міст (Житомира та Дніпра), українських компаній (ОККО, МХП, BGV, Епіцентр тощо) та іноземних інвесторів (Fenix RePower, Ingrid Capacity, Notus Energy). На зустрічі також були присутні головні донори: Європейський інвестиційний банк, KfW, ЄБРР, IFC та інші.

Як повідомлялося, міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив із Українсько-Американською діловою радою залучення інвестицій у перспективні напрямки енергетики України.

Фото: ФБ/Кудрицький

Бізнес Енергетика Укренерго Кудрицький

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *