Дефіцит бюджету наступного року складе близько 21% ВВП – Шмигаль

Дефіцит бюджету наступного року складе близько 21% ВВП – Шмигаль 12.10.2023 09:30 Укрінформ Наступного року Україна потребуватиме близько 42 млрд доларів фінансової підтримки, щоб закрити дефіцит бюджету.

Як передає Укрінформ із посиланням на сторінку Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля у Фейсбуці, про це він заявив у виступі на щорічних осінніх зборах Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку.

За словами очільника уряду, "міжнародна підтримка — один з основних факторів, що допоміг Україні вистояти проти повномасштабної російської агресії. Дефіцит бюджету наступного року складе близько 21% ВВП".

"Розраховуємо на підтримку партнерів, яка дозволить уряду виконувати основні соціальні зобов’язання: виплачувати пенсії, зарплати лікарям та вчителям, допомагати тим, кому Росія зруйнувала домівки", – наголосив Шмигаль.

Він повідомив, що нині всі зібрані податки скеровуються на безпеку й оборону, і саме на приватному секторі тримається українська армія.

Шмигаль висловив вдячність усім країнам-партнерам та міжнародним фінансовим організаціям, за підтримку, надану Україні протягом повномасштабної війни.

Як повідомляв Укрінформ, у Марокко 9 жовтня стартували щорічні збори МВФ і Світового банку. Серед найважливіших тем – вплив російської війни на глобальну економіку, продовження фінансової підтримки України, виклики для продовольчої безпеки.

Бюджет Економіка Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *