Фонд держмайна продав за день активів на ₴21,4 мільйона

Фонд держмайна продав за день активів на ₴21,4 мільйона 18.10.2023 18:58 Укрінформ За результатами п’яти приватизаційних аукціонів 18 жовтня Фонд державного майна України залучив 21,4 млн грн.

Про це повідомила пресслужба фонду у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Понад 21 мільйон гривень залучив ФДМУ на приватизаційних аукціонах за сьогодні. Команда Фонду провела 5 аукціонів, у яких взяли участь 32 підприємці – в середньому за кожен актив змагалися понад 6 учасників», – йдеться в повідомленні.

У результаті торгів вартість об’єктів зросла майже удесятеро.

Найдорожчим проданим об’єктом стало деревообробне підприємство на Волині. За актив змагалися 8 підприємців, а переможець запропонував 20 млн грн, у 10 разів більше, ніж стартова вартість об'єкта. Окрім цього, він має сплатити 4 млн грн ПДВ.

Найбільша конкуренція розгорнулася за адміністративну будівлю на Дніпропетровщині. За актив боролися 10 учасників; в результаті торгів ціна зросла з 31 тис. грн стартової до 752 тис. грн переможної ставки.

Решта лотів – адміністративна нерухомість у Житомирській, Чернігівській та Рівненській областях.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України за результатами восьми приватизаційних аукціонів за минулий тиждень залучив до бюджету 59 млн грн.

Аукціон ФДМУ Гроші

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *