Гетманцев: Кількість встановлених касових апаратів суттєво зросла

Гетманцев: Кількість встановлених касових апаратів суттєво зросла Ексклюзив 17.10.2023 17:34 Укрінформ Наприкінці вересня – на початку жовтня суттєво збільшилася кількість встановлених підприємцями касових апаратів.

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (парламентська фракція "Слуга народу") повідомив у коментарі Укрінформу.

"Ще немає перших результатів (перевірок порядку проведення розрахункових операцій, які стартували з 1 жовтня – ред.), але ми побачили наприкінці вересня – на початку жовтня істотне збільшення кількості РРО – приблизно більше, ніж на 50 тисяч збільшилася кількість", – сказав Гетманцев.

Він висловив думку, що всі, кому необхідно було встановити РРО, уже зробили це.

"Я думаю, що перші результати перевірок будуть за місяць – два. І вони будуть точно не в обсязі нарахованих штрафів, а в детінізації економіки", – додав народний депутат.

Як повідомляв Укрінформ, 30 липня Верховна Рада ухвалила закон №8401, який повертає систему оподаткування у довоєнний стан. Документом передбачено, зокрема, відновлення з 1 жовтня 2023 року відповідальності за порушення у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Податки Верховна Рада Гетманцев Касові апарати

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *