Глава НКРЕКП не готовий коментувати зміну тарифу на електрику: Ситуація змінюється щодня

Глава НКРЕКП не готовий коментувати зміну тарифу на електрику: Ситуація змінюється щодня 03.04.2024 16:44 Укрінформ На сьогодні через нестабільну ситуацію неможливо чітко говорити про зміну тарифу на електроенергію для населення.

На цьому в коментарі журналістам наголосив голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Будуть або зміни, або продовження (дії ПСО на електрику для населення). Але ситуація змінюється кожен день. Зараз неможливо сказати», – сказав Тарасюк.

За його словами, конкретно щодо цін на електроенергію для населення можна буде відповісти пізніше.

Що ж до цінових обмежень на короткострокових ринках електроенергії, Тарасюк наголосив, що при інтеграції українського енергетичного ринку в європейський прайс-кепи потрібно буде знімати.

«Коли ми до цього прийдемо – пов'язано із попереднім питанням. Кожного дня ситуація змінюється», – сказав очільник НКРЕКП.

Як повідомляв Укрінформ, міністр енергетики Герман Галущенко сказав, що жодних обговорень і дискусій щодо підвищення тарифу на електроенергію під час опалювального сезону чи після його завершення не проводиться. За його словами, спочатку потрібно оцінити збитки, завдані під час останніх масованих атак.

Із 1 червня 2023 року тариф на електроенергію для населення становить 2,64 грн за кВт-год.

Електроенергія НКРЕКП Тариф

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *