Оскільки українська енергетика перебуває у плачевному стані, громадяни стурбовані пошуком альтернативних її джерел. Й там, де встановлення можливе у принципі, безумовними лідерами є дизельні генератори. Вони надійні, довговічні та автономні (поки є запас дизеля). Однак для їх експлуатації необхідно заздалегідь підготувати відповідний майданчик.
У цій статті ми поговоримо про інфраструктурні вимоги щодо встановлення генераторів високої потужності. А придбати таке обладнання за розумними цінами завжди можна за допомогою каталогу «ПЛАСЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»: https://plusenergy.com.ua/ua/g85586189-industrialnye-dizelnye-elektrostantsii.
Правила експлуатації потужних промислових генераторів
В основі дизельного генератора лежить двигун внутрішнього згоряння, тому й проблеми, крім ризику ураження струмом, він створює аналогічні. Неправильно встановлений, такий агрегат неминуче забруднює навколишнє середовище вихлопними газами, високим рівнем шуму. А у разі несправності, він може стати джерелом забруднення паливом, мастильними матеріалами.
Тому експлуатація дизельного генератора передбачає:
- встановлення осторонь основних пішохідних зон, вікон та балконів будинків;
- наявність рівної та твердої основи;
- затінення у літню спеку (для захисту від перегріву);
- огорожу, щоб захистити перехожих від удару електрикою;
- вільний простір навколо, для ремонту, ТО.
При цьому необхідно потурбуватися про місце для зберігання палива (промислові генератори споживають чимало, в каністрі не принесеш).
Слід зазначити, що наразі багато законів у цій сфері порушуються, оскільки через військові дії вони тимчасово призупинені. Однак, не варто розслаблятися. Вже сьогодні йдуть розмови про запровадження суворого контролю за роботою генераторів, їх розміщенням та рівнем кваліфікації обслуговуючого персоналу.
Якісні генератори високої потужності на дизельному паливі
Якщо ви шукаєте якісні промислові генератори, що відрізняються високою потужністю, зверніть увагу на компанію «ПЛАСЕНЕРДЖІ УКРАЇНА». Цей постачальник пропонує великий вибір альтернативних джерел електрики. Є як техніка, здатна накопичувати (отримує струм від мережі), так і агрегати, які виробляють електрику самостійно. Саме до останньої категорії належать усі дизельні генератори без винятку.