Із ремонту вийшов енергоблок ТЕЦ, який додав до енергосистеми 250 МВт потужності

Із ремонту вийшов енергоблок ТЕЦ, який додав до енергосистеми 250 МВт потужності 16.10.2023 11:39 Укрінформ На одній із українських теплоелектроцентралей 16 жовтня вийшов з ремонту енергоблок. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

"Сьогодні на одній з ТЕЦ вийшов з ремонту енергоблок, який додав до енергосистеми додаткові 250 МВт потужності. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що 15 жовтня внаслідок ракетного удару було знеструмлено підстанцію 150 кВ у Херсоні, без світла залишалися 130 тис. споживачів. Зараз всіх споживачів уже заживили.

Через обстріли залишається знеструмленою також частина споживачів в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

У Херсоні після повені залишаються знеструмленими 1,5 тис. споживачів.

Внаслідок ракетно-дронового удару у ніч на 16 жовтня на Полтавщині пошкоджено лінії електропередачі, знеструмлено декілька житлових будинків.

У Харківській області відновлено газопостачання для 2,7 тис. домогосподарств, які залишилися без газу внаслідок обстрілу газорозподільних станцій у ніч на 12 жовтня. Залишаються без газопостачання понад 4 тис. домогосподарств.

Через несприятливі погодні умови знеструмлено 67 населених пунктів у чотирьох областях. Так, на Київщині залишаються без світла 2,8 тис. споживачів, на Кіровоградщині – 3 тис. споживачів, на Хмельниччині – понад 3 тис. споживачів, на Чернігівщині – понад 5 тис. споживачів.

Внаслідок технологічних порушень у Запорізькій області знеструмлені – 7,8 тис. споживачів, на Одещині – 2,6 тисячі.

Як повідомлялося, 11 жовтня з ремонту вийшов енергоблок на одній із атомних електростанцій.

Фото ілюстративне

Електроенергія Міненерго ТЕЦ

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *