Кабмін додатково спрямував ₴536 мільйонів для виплат переселенцям-пенсіонерам

Кабмін додатково спрямував ₴536 мільйонів для виплат переселенцям-пенсіонерам 18.09.2023 01:48 Укрінформ Уряд у вересні додатково спрямував 536 млн грн для виплат пенсіонерам з числа внутрішньо переміщених осіб, які не отримали пенсій за минулі періоди.

Про це у Фейсбуці повідомив Пенсійний фонд, передає Укрінформ.

«Пенсіонерам з числа ВПО, у пенсійних справах яких обліковуються пенсії, невиплачені за минулі періоди, додатково виплачено по 2093,00 грн (розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)», – йдеться в повідомленні.

У Пенсійному фонді уточнили, що такий особливий порядок виплати за минулі періоди пенсіонерам з числа ВПО визначено постановою Кабінету Міністрів №1165 від 10.11.2021 р.

Для здійснення виплат уряд вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду, збільшивши на 2023 рік до 1 млрд грн цільові призначення на виплату пенсій за минулі періоди внутрішньо переміщеним особам.

Наголошується, що наступну виплату пенсіонерам-переселенцям планується провести у жовтні цього року.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2023 рік, збільшивши дохідну і видаткову частини, для здійснення виплат окремим категоріям громадян.

Фото з відкритих джерел

Фінанси Пенсія Пенсійний фонд Переселенці

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *