Канада почала ратифікацію оновленої угоди про ЗВТ з Україною

Канада почала ратифікацію оновленої угоди про ЗВТ з Україною 17.10.2023 19:00 Укрінформ До Палати громад канадського парламенту внесено законопроєкт про ратифікацію оновленої Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною.

Як повідомляє кореспондент Укрінформ, про це в Оттаві заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Мері Енджі.

“Модернізована угода знаменує важливу віху у канадсько-українських відносинах, сприяючи кращій співпраці наших підприємців та спроможності підтримувати економічну відбудову України, водночас забезпечуючи переваги й для канадців вдома”, – сказала Енджі.

Вона додала, що наступного року має намір організувати робочу подорож канадських підприємців до України “для утворення контактів й підтримки відбудови України”. “Я з нетерпінням очікую на співпрацю із усіма членами парламенту й сенаторами задля швидкого ухвалення законодавства, аби модернізована Угода про вільну торгівлю набула чинності в Канаді”, – зазначила міністр.

Як повідомлялося, Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності першого серпня 2017-го року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. У вересні цього року під час візиту до Оттави Президент Володимир Зеленський разом із Прем’єр-міністром Джастіном Трюдо підписав оновлену угоду, яка тепер покриває також торгівлю послугами, а не лише товарами, інвестиції, телекомунікації й інші перспективні сфери.

За підсумками 2021-го року товарообіг між Канадою та Україною досяг рекордного рівня, наблизившись до 350 млн дол. США. Минулого року він трохи знизився через фактори, переважно пов’язані із початком російського вторгнення.

Економіка Канада Україна ЗВТ

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *