КРИСТАЛБАНК відкрив в Україні дев’ять нових відділень

КРИСТАЛБАНК відкрив в Україні дев'ять нових відділень PR 18.10.2023 09:30 Укрінформ КРИСТАЛБАНК відкрив дев'ять нових відділень у різних містах України.

КРИСТАЛБАНК відкрив 9 нових відділень у різних містах України

Доступність до фінансових послуг є важливим інструментом формування конкурентоспроможності будь-якої країни. Попри всі складнощі сьогодення КРИСТАЛБАНК продовжує стабільно розвиватися, надавати якісні банківські послуги та реалізовувати стратегію розширення мережі відділень по всій України.

 «Наша ціль – максимальний доступ до фінансових послуг та продуктів для всіх українців. Від наших спільних зусиль сьогодні залежить у якій країні ми будемо жити: комфортній та фінансово інклюзивній чи в такій, де велика частина населення по суті перебуватиме поза сучасної фінансової системи України», – зазначив Леонід Гребінський, Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК».

У жовтні КРИСТАЛБАНК відкрив 9 нових відділень у різних містах України:

  • Відділення №14 в м. Павлоград (касового формату) – 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Дніпровська 334 А;
  • Відділення №20 в м. Київ (касового формату) – 03131, м. Київ, Столичне шосе, 104А;
  • Відділення №22 в м. Біла Церква (касового формату) – 09109, Київська область., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20;
  • Відділення №31 в м. Дніпро (касового формату) – 49041, м. Дніпро, пр. Праці, 16;
  • Відділення №33 в с. Софіївська Борщагівка (касового формату) – 08138, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2;
  • Відділення №34 в с. Довжик (касового формату) – 12417, Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1А
  • Відділення №36 в м. Одеса (касового формату) – 65031, м. Одеса, Київське шосе, 27А;
  • Відділення №37 в с. Петропавлівська Борщагівка (касового формату) – 08130, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2;
  • Відділення №39 в смт. Пісочин – 62416, Харківська область, смт. Пісочин, вул. Надії, 15.

У банку підкреслили, що нині клієнти у відділеннях КРИСТАЛБАНК зможуть здійснювати розрахунково-касові операції, швидко та зручно оплачувати комунальні послуги та користуватися іншими банківськими сервісами.

«Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну КРИСТАЛБАНК відкрив 16 нових відділень. Для банку важливо мати представництва в багатьох містах України. Наразі роздрібний бізнес для нас є безумовно однією з головних точок зростання. У найближчих планах банку відкриття універсальних відділень у Закарпатському регіоні. Загалом до кінця року КРИСТАЛБАНК планує відкрити до 10 філій по  всій Україні», – зауважив Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський.

Довідка про банк

КРИСТАЛБАНК має 37 відділень у 25 населених пунктах України та надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам і приватним особам.

Нещодавно Асоціація Українських Банків підбила підсумки першого півріччя 2023 року та відзначила у різних номінаціях банки-лідери в межах проєкту «БАНКІВСЬКА НЕЗЛАМНІСТЬ» First-Half 2023. КРИСТАЛБАНК було визнано найкращим у номінації «Стрімкий розвиток банківської мережі».

Україна Кристалбанк

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *