Міжнародні фінустанови домовились узгодити свої системи закупівель в Україні

Міжнародні фінустанови домовились узгодити свої системи закупівель в Україні 16.10.2023 17:24 Укрінформ Банк розвитку Ради Європи (БРРЄ), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Світовий банк домовилися гармонізувати процедури закупівель для інвестування у державний сектор, що фінансуються банками розвитку в Україні.

Про це йдеться в пресрелізі Світового банку, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Потреби України у відбудові будуть значними. Світовий банк оцінив вартість відновлення України після російського вторгнення в лютому 2022 року – на основі збитків, завданих лише за перший рік війни, – у 411 млрд доларів США протягом 10 років. Нині Україні виділяються мільярди на економічну підтримку, і ці суми лише зростуть, коли настане час відбудови. Тож забезпечення прозорості та простоти процедур управління інвестиціями має ключове значення", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що меморандум про наміри, підписаний керівниками чотирьох багатосторонніх банків (ББР) розвитку під час щорічних зборів Групи Світового банку та Міжнародного валютного фонду в Марокко, відповідає очікуванням української влади та донорів. Йдеться передусім про те, що міжнародні організації, які працюють в Україні, якнайповніше гармонізують і впорядкують свої практики закупівель, здійснюючи при цьому належний фідуціарний нагляд.

Підписання меморандуму також свідчить про початок посилення співпраці між ББР, відповідно до програми реформ, яку виклав новий голова Світового банку Аджай Банга.

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *