Мосбіржа зупиняє торги доларом та євро після санкцій США

Мосбіржа зупиняє торги доларом та євро після санкцій США 12.06.2024 19:58 Укрінформ Московська біржа припиняє торги основними світовими валютами — доларами США та євро — через новий пакет американських санкцій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Moscow Times із посиланням на пресслужбу біржи.

З 13 червня на валютному ринку та ринку дорогих металів "торги здійснюються за всіма інструментами, за винятком валютних пар з доларом США та євро". Зупинка валютних торгів здійснюється "у зв'язку із запровадженням США обмежувальних заходів", наголошує біржа.

У середу американський Мінфін вніс до чорних списків саму Московську біржу, а також її ключові структури – Національний кліринговий центр та Національний розрахунковий депозитарій.

Угоди з доларом США та євро продовжать здійснюватись на позабіржовому ринку, пояснює російський Центробанк. Позабіржові угоди, а також банківська звітність використовуватимуться для визначення офіційних курсів американської та європейської валюти.

"Всі кошти в доларах США та євро на рахунках та вкладах громадян і компаній залишаються збереженими", – запевняє російський регулятор, додаючи, що і юридичні, і фізичні особи "можуть продовжувати купувати та продавати долари США та євро через російські банки".

Як повідомляв Укрінформ, в середу уряд Сполучених Штатів Америки оголосив про введення санкцій проти понад 300 фізичних та юридичних осіб у Росії та третіх країнах, які забезпечують підтримку її воєнної машини.

Серед великих компаній та організацій, які фігурують у новому списку санкцій, зазначені, зокрема, Московська біржа (MOEX), Національний кліринговий центр (НКЦ), АТ "Національний розрахунковий депозитарій", страхова компанія "Согаз", АТ "Російська національна перестрахувальна компанія" (РНПК) тощо. Обмеження також введені проти російських банків з їхніми офісами в Китаї, Індії, Киргизії та інших країнах.

 Фото: НБУ

Санкції Росія біржа Долар Євро Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *