МЗС працює над поверненням міжнародних брендів до України – Кулеба

МЗС працює над поверненням міжнародних брендів до України – Кулеба Відео 16.10.2023 02:37 Укрінформ Міністерство закордонних справ України працює над відновленням роботи міжнародних компаній, які призупинили свою діяльність в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив в інтерв'ю Наталії Мосейчук, передає Укрінформ.

Він зауважив, що ідеться про «всі базові бренди», зокрема IKEA, H&M і Zara.

«Чим більше тут працюватиме міжнародного бізнесу, тим більше впевненості в перемозі України це додаватиме, тим більше люди, які живуть в Україні, можуть отримувати якісні товари, послуги і їжу. Так, це теж наша  робота (робота Міністерства закордонних справ – ред.)», – заявив Кулеба. 

Очільник МЗС розповів, як вдалося повернути McDonald’s. Він розмовляв з держсекретарем США Ентоні Блінкеном та вкінці запитав: «Тоні, а що це за ставлення таке до нас?», говорячи про призупинення роботи мережі ресторанів. Кулеба закликав американського посадовця сприяти відновленню роботи McDonald’s.

«Присутність McDonald’s у будь-якій країні – це сигнал інвесторам, що тут можна працювати», – пояснив глава української дипломатії та додав, що це також допомагає забезпечити робочі місця.

Нагадаємо: шведська компанія H&M Економіка Дмитро Кулеба МЗС IKEA Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *