Податкова запустила мобільний застосунок для користувачів

Податкова запустила мобільний застосунок для користувачів Відео 28.09.2023 13:13 Укрінформ Державна податкова служба розробила інструмент для отримання електронних сервісів для громадян – застосунок «Моя податкова».

Про це повідомляє пресслужба установи, передає Укрінформ.

«Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS», – йдеться в повідомленні.

В ДПС підкреслюють, що за допомогою застосунку громадяни можуть скористатися електронними сервісами, а також сплатити податки.

Так, у розділі «Мої дані» можна отримати інформацію про адресу реєстрації та фактичне місце проживання, обʼєкти оподаткування, обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР), стан розрахунків з бюджетом. 

У розділі «Послуги» користувачам доступні направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів та подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

У розділі «Повідомлення» можна завантажити квитанції, відомості з Державного реєстру фізичних осіб, інформацію з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору тощо. 

Наголошується, що мобільний застосунок буде доповнюватися новими можливостями сервісами. 

Як повідомлялося, Міністерство фінансів та Державна податкова служба посилюють співпрацю з міжнародними партнерами задля пришвидшення гармонізації податкового законодавства до права ЄС.

Фото: Getty Images

Податки Мобільний додаток Державна податкова служба

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *