Проєкт «Європейський кордон»: Шмигаль сподівається на відкриття спільних пунктів пропуску з Польщею

Проєкт «Європейський кордон»: Шмигаль сподівається на відкриття спільних пунктів пропуску з Польщею 20.10.2023 18:55 Укрінформ Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про домовленість щодо початку роботи над створенням спільних пунктів пропуску з Румунією та висловив сподівання, що подібні пункти пропуску найближчим часом з’являться також із Польщею.

Про це глава уряду сказав на засіданні уряду в п’ятницю, передає Укрінформ.

Зокрема, він поінформував про проведене цього тижня спільне засідання урядів України та Румунії.

“Мали вкрай продуктивні перемовини з Прем’єр-міністром Марчелом Чолаку. Однією з важливих домовленостей стало рішення про початок роботи над створенням спільних пунктів пропуску”, – повідомив Шмигаль.

Він пояснив, що це дозволить суттєво прискорити проходження кордону, зменшити ризики зловживань, полегшити життя українському бізнесу і громадянам.

“Це один із пріоритетів нашого флагманського проєкту “Європейський кордон”. Ми сподіваємося , що в найближчий час подібні спільні пункти пропуску з’являться також і з Польщею”, – сказав Прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, на спільному засіданні урядів України та Румунії підписано сім документів, серед яких – щодо розширення експортної спроможності України.

Фото: Урядовий портал

Кабмін Польща Румунія Кордон Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *