Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС знизився до 15,73 метрів

Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС знизився до 15,73 метрів 14.10.2023 09:51 Укрінформ Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції станом на 8:00 суботи, 14 жовтня, знизився до 15,73 м.

Про це Національна атомна енергогенерувальна компанія «Енергоатом» повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Станом на 08:00 14 жовтня фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 15,73 м», – ідеться у повідомленні.

За даними НАЕК, попри підрив російськими військами греблі Каховської ГЕС, ситуація залишається стабільною і контрольованою.

Рівень води у «гарячому» каналі Запорізької теплової електростанції, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, нині становить 16,83 м, у «холодному» каналі – 10,68 м.

Як зауважили в Енергоатомі, останнім часом рівень води в обох каналах майже не падає, а показники вже не залежать від Каховського водосховища, адже російська армія його знищила.

Енергоблоки Запорізької АЕС не працюють із вересня 2022 року. Відтоді активне додаткове випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається.

Як повідомляв Укрінформ, за словами очільника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, росіяни планували створити штучну техногенну катастрофу на ЗАЕС.

Фото ілюстративне: Костянтин Ліберов

Енергоатом Вода Запорізька АЕС

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *