Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС – у межах норми

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС – у межах норми 10.12.2023 10:48 Укрінформ Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції станом на 10 грудня перебуває у межах допустимої норми.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко, передає Укрінформ.

"Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону. Рівень води у нижньому б’єфі становить 12,97 м, що нижче за норму від: мінімального рівня, при якому без обмежень за потужністю можуть працювати гідроагрегати ГЕС на 1,53 м; нормального підпірного рівня на 3,03 м", – написав Малашко.

За його інформацією, рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС у межах допустимої норми.

Питна вода подається у штатному режимі без перебоїв.

Дослідження якості питної води відхилень від нормативів не мають. Заморних явищ в акваторії Каховського водосховища та на інших ділянках р. Дніпро не виявлено.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 6 червня 2023 року російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС, внаслідок чого було зруйноване Каховське водосховище – джерело води для ставка-охолоджувача ЗАЕС. "Енергоатом" розробив алгоритм заходів щодо роботи станції та персоналу на той випадок, якщо води Каховського водосховища буде недостатньо для підживлення ставка-охолоджувача.

Фото: Костянтин Ліберов

Енергетика Окупація Запорізька АЕС

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *