Шмигаль на форумі у США: Україна має стати наступним місцем американських інвестицій

Шмигаль на форумі у США: Україна має стати наступним місцем американських інвестицій Фото 17.04.2024 19:31 Укрінформ Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що у лідерів американського бізнесу є інтерес до України, і важливо, щоб вона стала наступним місцем для їхніх інвестицій.

Про це він написав у Телеграмі, коментуючи проведення у Вашингтоні Форуму партнерства США-Україна 2024, передає Укрінформ.

За словами глави українського уряду, метою заходу було об’єднати зусилля для відновлення України, а також залучити американські інвестиції в економіку держави.

«На форумі були присутні лідери американського бізнесу, і ми бачимо великий інтерес до нашої країни. Для нас важливо, аби Україна стала наступним місцем їхніх інвестицій», – зазначив Шмигаль.

Він поінформував учасників про перспективні сектори української економіки, а також кроки уряду щодо трансформації держави. Зокрема, за його словами, завдяки чорноморському торговельному коридору Україна виходить на довоєнні об’єми експорту та продовжує розвивати Дунайський портовий кластер.

Форум партнерства США-Україна 2024 у Вашингтоні / Фото: t.me/Denys_Smyhal

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *