Словаччина закликає ЄС до спільного вирішення питання імпорту з України

Словаччина закликає ЄС до спільного вирішення питання імпорту з України 11.12.2023 12:49 Укрінформ Словаччина закликає Єврокомісію до спільного вирішення питання імпорту товарів з України.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив журналістам міністр сільського господарства Словаччини Річард Такач перед початком засідання Ради ЄС з питань сільського господарства та рибальства у понеділок у Брюсселі.

"Ми будемо закликати Європейську комісію вирішити це питання (імпорту українських товарів – ред.) спільно, а не залишати на розсуд окремих країн-членів Європейського Союзу", – сказав Такач.

За його словами, тема імпорту українських товарів буде однією з найголовніших на сьогоднішній зустрічі очільників міністерства сільського господарства країн-членів ЄС.

Крім того, заборона імпорту українських товарів буде обговорена під час спільної зустрічі п’яти очільників міністерств сільського господарства Румунії, Болгарії, Угорщини, Польщі та Словаччини.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці вересня міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський заявив, що Україна розробила процедуру верифікації експорту чотирьох агрокультур відповідно до рішення Європейської комісії і зараз не експортує до 5 прикордонних країн агропродукцію без їхнього погодження.

Євросоюз Імпорт Україна Словаччина Агропродукція

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *