Споживання електроенергії тримається на найвищому за літо рівні – Укренерго

Споживання електроенергії тримається на найвищому за літо рівні – Укренерго 24.08.2023 13:14 Укрінформ НЕК "Укренерго" 23 серпня залучала аварійну допомогу з Румунії та Польщі загальним обсягом 1800 МВт-год.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.

В Укренерго зазначили, що споживання електроенергії тримається на найвищому за літо рівні. Так, 23 серпня вечірній максимум споживання всього на 3% був нижчим за літній рекорд 21 серпня.

"НЕК “Укренерго” для покриття попиту застосовувала з 18:00 до 22:00 аварійну допомогу з енергосистеми Польщі та Румунії. Її загальний обсяг становив 1800 МВт-год", – йдеться у повідомленні.

Основною причиною застосування аварійної допомоги компанія назвала дефіцит потужності в енергосистемі через великий обсяг пошкоджень на теплових та гідроелектростанціях. Крім того, триває активна ремонтна кампанія на атомних електростанціях, які готуються до роботи на максимальній потужності взимку.

Зазначається, що у четвер імпорту електроенергії майже немає: максимальна потужність поставок зі Словаччини в вечірні години становить 30 МВт. Експорт відсутній.

Крім того, Укренерго відновило частину обладнання на підстанції у південному регіоні.

Як повідомлялося, НЕК "Укренерго" 22 серпня залучала аварійну допомогу з Румунії та Польщі загальним обсягом 3900 МВт-год.

Електроенергія Енергетика Укренерго

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *