В аварійний ремонт вийшов блок ТЕС – дефіциту в енергосистемі не прогнозують

В аварійний ремонт вийшов блок ТЕС – дефіциту в енергосистемі не прогнозують 13.02.2024 10:53 Укрінформ НЕК «Укренерго» не прогнозує дефіциту в енергосистемі 13 лютого, один енергоблок на тепловій електростанції вийшов в аварійний ремонт.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.

«Дефіцит в енергосистемі не прогнозується. Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний ремонт виведено 1 енергоблок», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що добовий максимум споживання 12 лютого був на 5% нижчий порівняно з показниками 9 лютого. Станом на 09:30 вівторка рівень споживання електроенергії на 0,4% вищий за відповідний показник попереднього дня.

Експорт електроенергії 13 лютого здійснюється в нічні та денні години у Словаччину, Польщу, Румунію та Молдову загальним обсягом 2314 МВт-год. Імпорт запланований у ранкові та вечірні години зі Словаччини, Румунії та Молдови загальним обсягом 2491 МВт-год.

Як повідомляв Укрінформ, на Дніпропетровщині теплоелектростанція, обстріляна росіянами у ніч на 13 лютого, отримала значні пошкодження і була змушена припинити роботу.

Електроенергія Енергетика Укренерго ТЕС

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *