В Україні три енергоблоки ТЕС виведені в аварійний ремонт, ще один – у плановий

В Україні три енергоблоки ТЕС виведені в аварійний ремонт, ще один – у плановий 19.10.2023 11:30 Укрінформ В Україні попри виведення трьох енергоблоків на теплоелектростанціях в аварійний ремонт та одного – у плановий вистачає виробленої електроенергії для покриття потреб споживачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Три блоки на теплових електростанціях були зупинені для аварійного ремонту, один – для планового. Попри це електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів. «Укренерго» не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 18 жовтня максимум споживання електроенергії перевищив показник 17 жовтня на 0,7%.

Зазначається, що у четвер імпорт електроенергії здійснюється зі Словаччини та Молдови загальним обсягом 522 МВт-год. Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови у нічні години із загальним обсягом 1 090 МВт-год.

Як повідомлялося, енергетики завершили відновлювальні роботи та відновили газопостачання усіх споживачів у Харківській області, які залишилися без газу після ударів росіян по газорозподільній системі (ГРС).

Енергетика Укренерго Ремонт ТЕС

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *