В Україні з’явилася грантова програма «Початок» для жінок у бізнесі

В Україні з’явилася грантова програма «Початок» для жінок у бізнесі 20.11.2023 15:38 Укрінформ Українські жінки мають змогу отримати до $8 тис. грантової підтримки на розбудову власного бізнесу.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації в Телеграмі, передає Укрінформ.

«Проходьте безоплатне навчання та отримуйте грант на власну справу — запускаємо освітньо-грантову програму «Початок» для підприємиць. Вона допоможе тим, хто лише починає шлях у бізнесі, і тим, хто вже має свій продукт», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що програму втілює мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки UN Women Ukraine та Посольства Японії в Україні.

Учасниці програми «Початок» мають змогу отримати до $8 тис. грантових коштів на розвиток власної справи.

Зокрема, 200 найяскравіших учасниць залучать по $3 тис. на розвиток бізнесу, а дві учасниці, які презентують найкращі ідеї, додатково отримають по $5 тис.

У межах програми жінки пройдуть онлайн- на офлайн-навчання з маркетингу, продажів, фінансового планування, цифрової трансформації, сервісу, стратегії ціноутворення.

Їм надаватимуться консультації провідних психологів та менторський супровід експертів.

Заявки на участь у програмі приймаються до 30 листопада.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, що має прискорити отримання підприємцями коштів.

Бізнес Економіка Жінки Грант

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *