Відновлення економіки і допомога бізнесу: Кабмін заклав у проєкт бюджету 40 мільярдів – Шмигаль

Відновлення економіки і допомога бізнесу: Кабмін заклав у проєкт бюджету 40 мільярдів – Шмигаль 06.10.2023 18:39 Укрінформ Уряд заклав у проєкті держбюджету 40 млрд грн на програми підтримки економічного відновлення та допомоги українському бізнесу.

Про це розповів на засіданні Кабміну Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Укрінформ.

"Невід’ємною частиною відновлення України має стати й відновлення нашої економіки. На наступний рік ми заклали в проєкт держбюджету 40 млрд грн на програми підтримки економічного відновлення та програми допомоги українському бізнесу", – сказав Шмигаль.

Відео: телеграм-канал Премʼєр-міністра України

За його словами, уряд пропонує виділити 18 млрд грн на програму пільгового кредитування “5-7-9”, майже 5 млрд грн на ефективну програму безповоротних грантів єРобота.

Крім цього, зазначив керівник уряду, 3 млрд грн планується спрямувати на підтримку інвестиційних проєктів, 1 млрд грн – на компенсацію вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва і 1 млрд грн – на індустріальні парки.

"Їх уже працює більш ніж 60, але постійно рухаємося вперед", – зауважив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на Ялтинській європейській стратегії заявив, що в Україні на швидку відбудову вже спрямовано понад 60 млрд гривень.

Бізнес Економіка Кабмін Гроші Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *